tr / eng
Temsilciliklerimiz   /  YOKOHAMA                                                                                YOKOHAMA ' nın Sitesini Ziyaret et
YOKOHAMA ,
1917 yılında Japonya'nın Tokyo kentinde kurulan dünya lastik devi Yokohama Rubber Co'nun, Japonya'da 11, dünya genelinde 18 olmak üzere toplam 29 şirketi faaliyet gösteriyor. Sadece lastik üretimi yapan 11 Yokohama fabrikası bulunuyor.
Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Yokohama; binek otomobiller, kamyonet, iş makinası, forklift, kamyon ve otobüs lastikleri pazarında saygın bir konumda yer alıyor. Yokohama aynı zamanda lastik taşıyıcılar/konvoyer bantlar/iş makinesi hortumları gibi endüstriyel ürünler, uçak tuvaleti modülleri, golf ürünleri ve su tankları gibi farklı grupları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip.
Pistlerden yollara yüksek performans transferi
Yokohama, motor sporlarında elde ettiği deneyimleri, lastik üretimi ve geliştirilmesinde kullanarak, özellikle performans lastiklerinde benzersiz bir performansa ulaşıyor. Spor otomobil lastikleriyle birlikte mükemmel bir uyum içinde anılırken, diğer desenler de, kendi alanlarında aynı başarıyı gösteriyor. Yokohama markasını dünya çapında tanınan ve kabul edilen bir lastik markası haline getiren itici güç ise yüksek kalite ve polimer teknolojisindeki zengin deneyime sahip olmasından kaynaklanıyor. Yokohama Müşteri ihtiyaçlarını öngörerek, bu doğrultuda üretim teknolojilerini geliştiren bir marka olmasıyla da istikrarlı bir başarı elde ediyor.
Binek araç lastiklerindeki başarısını otobüs, kamyon ve çekici lastik grubu olan TBR grubunda da sürdürüyor. Üstün sürüş performansı, uzun ömür ve kaplama kriterleri ile belirgin fark yaratıyor.
YOKOHAMA   /  Görseller
Web Tasarım