tr / eng
İthal Edilen Markalar   /  PARLOK                                                                                            PARLOK ' un Sitesini Ziyaret et
Parlok, plastik extrüzyon teknolojisinin başlaması ile Partek firmasının plastik bölümü olarak 1959 yılında kurulmuştur. Zaman içinde üretimini farklı kapsamlardaki tamamlanmış ürün satışına doğru yönlendirmiştir.
1975 yılında Parlok çamurluklarının üretimine başlanmıştır. Birçok üstün özelliği nedeniyle Yüksek Yoğunluklu Polietilen, üretim hammaddesi olarak seçilmiştir. 1982 yılında yine aynı malzemeden takım dolapları üretimine de başlanmıştır.
Bugün Parlok tüm dünyada ürünleri ulusal distribütörler tarafından satılan ve ticari araç endüstrisine Su Tutucu tedariki yapan önde gelen bir üreticidir.
Yüksek Yoğunluklu Polietilen hammaddenin sağladığı mükemmel kalite seviyesi Parlok Ürünlerinin en zor hava ve çalışma koşullarına dayanmasını sağlamaktadır. -50°C ile +80°C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. Kırılma ve çatlamaya karşı direnci oldukça yüksektir.
Üretim Teknolojisi : Levha Extrüzyon + Thermoform şekillendirme sanatı
Parlok Ürünler : Çekici ve Treyler çamurlukları, Su Tutucuları, Yangın Söndürme ve Takım Dolapları
PARLOK   /  Görseller
Web Tasarım