tr / eng
İthal Edilen Markalar   /  GIGANT                                                                                              GIGANT ' ın Sitesini Ziyaret et
Gigant, 1953 yılında kurulmuş, ticari araçlar endüstrisinde faaliyet gösteren Pazar odaklı çözüm üretmeyi görev edinmiş, Avrupa kökenli uzman bir kuruluştur. Almanya'nın Saksonya bölgesinde bulunan Dinklage'de yerleşik Genel Merkez tarafından Grup Şirketleri yönetilmektedir. Üretim tesisleri, Almanya, Fransa ve İngiltere'de bulunmaktadır.
Gruba ait aşağıdaki Şirketler, Gigant Holding AG tarafından yönetilmektedir:
• gigant Trenkamp & Gehle GmbH / Almanya
• SAE Ortak Girişimi / Fransa
• gigant UK Ltd. / İngiltere
Avrupa'daki bayi ve şubelerimiz vasıtasıyla dağıtım ve satışını yaptığımız aks, hava süspansiyon ve mekanik süspansiyon sistemleri ile hava tankları üretimini yapmaktadır. Diğer yandan, aşınan parçaların değiştirilmesinde ve gereğinde hizmet vermek üzere 500'ü aşkın servis noktası bulunmaktadır. Avrupa'daki grup Şirketlerinin gigant'a sağladığı tasarım geliştirme ve üretim yetenekleri ile 50 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde gelenek ve yaratıcılık bileşimine ruh vererek çalışmaktayız. Böylece hafif, kolay bakım yapılabilen ve rekabetçi fiyata sahip ürün mümkün olabilmektedir.
Bir aile şirketi olarak yönetilen grup vizyonunda, dünya ağır hizmet aks efsanesi olma arzusu vardır. Bu amaçla ürün ve üretimimizde devamlılığı ve sürdürülebilirliği hedeflemekteyiz. Beklide bu nedenle bizim için söylendiği gibi; çalışanlarımız ürettiklerimizle bir bütündür.
GIGANT   /  Görseller
Web Tasarım